DLA CIĄGŁEJ, EFEKTYWNEJ PRACY
W Geodiam oprócz sprzedaży prowadzimy także serwis sprzętu oraz regenerację wierteł zakupionych zarówno w naszym sklepie, jak i poza nim. Pracownicy Geodiam posiadają certyfikaty uprawniające do naprawy sprzętu techniki diamentowej oraz sprzętu budowlanego. Prowadzimy autoryzowany gwarancyjny i pogwarancyjny serwis urządzeń Husqvarna Construction, a także serwis pogwarancyjny sprzętu następujących firm:
- Tyrolit,
- Weka,
- Cedima,
- Bosch,
- Makita,
- Flex,
- Milwaukee.
W przypadku awarii urządzenia reagujemy natychmiast, ustalając z klientem możliwie najszybszy termin naprawy.
Regenerujemy wiertła diamentowe – koronowe – wszystkich producentów, do różnych rodzajów maszyn. W ramach usługi możemy odebrać wiertła od klienta, korzystając z firmy kurierskiej lub osobiście, jeśli klient działa na terenie Warszawy i okolic.
Usługa standardowo trwa 3 dni. Każdy dzień to kolejny etap usługi. Są to kolejno: odebranie od zamawiającego wierteł diamentowych, ich regeneracja oraz dostarczenie z powrotem do klienta.
Przejdź do sklepu lub skontaktuj się z nami, żeby zamówić wybraną usługę.